Zapraszam Was dzisiaj do obejrzenia przepięknego ślubu i wesele Esti oraz Matteo, który odbył się pod Krakowem. Było bardzo dużo wzruszeń, pięknych emocji, szczęścia oraz zabawy czyli tego, czego nie może zabraknąć na prawdziwym weselu.

Esti.Matteo.reportaz.1002 Esti & Matteo | Polsko   Włoski Ślub pod Krakowem

Wyświetl cały post »»»

Moi Drodzy.!
Tym razem miałem okazję uczestniczyć w spotkaniu branżowym organizowanym przez Konsultantki Ślubne Anię i Kasię z CZYNI CUDA.

To doskonała okazja, aby poznać nowe osoby, ale i spotkać przyjaciół z branży. Rozmawialiśmy o Rodo, danych osobowych i wielu innych ciekawych sprawach związanych z branżą ślubną.

Wykład poprowadziła Radca prawny Katarzyna Orzeł (www.rododlafotografa.pl)
Miałem przyjemność zrobić kilka zdjęć z tego wydarzenia.
Zapraszam do oglądania.

Wedding Brunch 17.04.2018 1001 Wedding Brunch | Czyni Cuda

Wyświetl cały post »»»

Zapraszam Was dzisiaj Kochani do obejrzenia zdjęć przesympatycznej pary Ani i Bogusia. Było magicznie, było wesoło, radośnie i spontanicznie.

Fotograf Slubny Plener 4001 Ania i Boguś | Plener Slubny | Jura Krakowsko   Częstochowska

Wyświetl cały post »»»

Moi Drodzy.
We wrześniu wybrałem się do Sylwii i Łukasza, aby spędzić z nimi kilka dni i wspólnie zrobić plener ślubny. To był magiczny czas pełen pięknych widoków, emocji, radości i ich bliskości oraz zakochania. Polecam każdemu wybrać się w tamtejszą okolicę, mam też nadzieję, że również tam niebawem zawitam znowu.

Tymczas zobaczcie skrót zdjęciowy z naszego pleneru. 😉
Sylwia.Lukasz.plener.blog .3001 S+L | Plener Ślubny Francja | Nicea | Monako | Lazurowe Wybrzeże

Wyświetl cały post »»»

Kiedyś facebook, teraz instagram przyciąga coraz większą rzeszę ludzi. Dlaczego tak jest? To proste, ponieważ jesteśmy wzrokowcami i lubimy oglądać obrazy, nawet mimo tego, że zdjęcia są obecne w naszym życiu na okrągło i jest ich coraz więcej.
Dlatego też chciałem Wam wszystkim przypomnieć, że posiadam profil instagram na którym możecie oglądać na bieżąco moje fotografie, lubić, komentować i udostępniać.

Zachęcam zatem do polubienia mojego profilu instagramowego pod adresem: www.instagram.com/fotografprzemyslawszklarski

Instagram post 1024x521 Instagram | Fotograf Przemysław Szklarski | Zdjęcia Ślubne

#INSTAGRAM #fotografprzemyslawszklarski #emocje #reportażślubny #plenerślubny #pannamłoda #panmłody #weddingday #uśmiech #LOVE #zdjęciaślubne #bride #groom #canon #weddingdestination #fotografia #fotografnawesele #fotografslubnyslask #SZKLARSKI #Katowice #Opole #Gliwice #Kraków #wedding #paramłoda #ŚLĄSK #dzieńślubu #ślubneinspiracje #radość #romantycznie #przytul #silesia #zaręczyny #MIŁOŚĆ