Klaudia i Daniel.
Romantyczna, wesoła, a zarazem trochę nieśmiale pokazująca swoją miłość para, która rok po ślubie postanowiła umówić się ze mną na jesienny Plener Ślubny w okolicach Krakowa.

Zapraszam Was do obejrzenia tego Romantycznego pleneru.
Będę wdzięczny jeśli zostawisz po sobie pozytywny komentarz 🙂

Plener Slubny w Krakowie 0101 Klaudia i Daniel | Plener Ślubny nieopodal Krakowa

Wyświetl cały post »»»

Polsko – Niemiecki Ślub Sary i Artura

Od pierwszej wiadomości Sary i Artura wiedziałem, że będzie to bardzo wyjątkowy, emocjonujący i pełen miłości dzień. Energia, która od nich wychodziła była niepowtarzalna i taka, którą spotyka się bardzo rzadko. Do tego otwartość i radość, którą tak uwielbiam w ludziach, która powoduje pełne fantastycznych emocji zdjęcia.

Sarah i Artur Ślub zaplanowali w Przepięknej Bazylice pw. Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich. Ciekawostką jest, że początki tej parafii sięgają aż 1303 roku. Kroniki parafialne z wieku XVII prowadzone przez Księży Jezuitów, którzy wówczas opiekowali się parafią piekarską podają, że konsekracja drewnianej świątyni miała miejsce w roku 1318. Przyjmując obie daty za wyznacznik początku kultu sprawowanego w Piekarach można uznać, że trwa on już co najmniej 700 lat. (źródło: https://www.bazylikapiekary.pl/historia.html)

Rezydencja Luxury Hotel**** Piekary Śląskie,

to właśnie to cudowne miejsce Sarah i Artur wybrali na miejsce swojego wesela. Jest to jedyny taki w Polsce czterogwiazdkowy hotel którego szyk, prestiż i dobry smak zaskoczą nawet największych koneserów takich miejsc.

Osobiście uwielbiam to miejsce ze względu na wystrój, elegancję i dobre światło. Uwielbiam ich też za fantastyczną obsługę i elastyczne podejście do Klienta.

Dziękuję za nieocenioną pomoc i energię: Klaudia Wysocka Fotografia

Make-up: Chic-Chick Alina Haberstock

A teraz wystarczy tych opisów, zapraszam Państwa do obejrzenia reportażu fotograficznego o którym  wspominałem na początku.

Wesele Rezydencja Luxury 3001 Sarah & Artur | Wesele w Rezydencja Luxury Hotel****

Wyświetl cały post »»»

Niesamowita wiadomość, moje zdjęcie wśród 100 Najlepszych Fotografii Ślubnych w Polsce. Dziękuję za wspaniałe wyróżnienie portalowi Zankyou. To cudownie być docenionym za to co się robi na co dzień, mogąc przy okazji przeżywać niesamowite przygody jak chociażby wspomniany Plener Ślubny na Sycylii podczas którego zostało zrobione oto zdjęcie. DZIĘKUJĘ 🙂 Jeżeli macie ochotę zagłosować na moją fotografię będę Wam bardzo wdzięczny. Trzymajcie kciuki za wygraną. 🙂

Zankyou 100 najlepszych fotografii 1024x642 100 najlepszych fotografii ślubnych w Polsce

Wyświetl cały post »»»

Uwielbiam ten reportaż. Za emocje, kolory i to, że Panem młodym był fotograf ślubny. To największe wyróżnienie dla mnie.

Zapraszam do oglądania na pełnym ekranie.

Moi Drodzy.!

Czy zastanawialiście się kiedyś ile każdego dnia wykonujecie zdjęć? Czy zadaliście sobie pytanie co się z nimi później dzieje?

Czy wracacie do nich kiedykolwiek? (a jeśli zgubimy telefon, albo uszkodzi nam się twardy dysk?)

Żyjemy w czasach, w których dominują smartfony i inne gadżety wykonujące zdjęcia, nawet zegarek typu smartwatch potrafi uwiecznić w formie fotografii każdą sytuację. Pomijam rodzinne imprezy, wydarzenia i ważniejsze momenty w życiu, ale uwieczniamy bardzo często nawet swoje zwyczajne codzienne momenty.

Można powiedzieć “taki świat”. Ok. i co dalej? Czy wywołujecie lub drukujecie zdjęcia ze smartfonów? Powiem Wam szczerze, że nawet ja jako fotograf bardzo długi czas tego nie robiłem.

W zeszłym roku postanowiłem zrobić albumy z I Komunii Świętej moich synów, która miała miejsce ponad rok wcześniej. I powiem Wam, że nic nie opisze sytuacji, w której odebrałem paczkę od kuriera i otworzyłem pierwszy album. Pełne wzruszenie, satysfakcja i uśmiech w środku. To uczucie, dla którego warto zrobić Piękny Fotoalbum ze wspomnieniami z tak ważnego wydarzenia swojego dziecka.

Dzisiaj wraz ze wzrostem świadomości i doświadczenia zachęcam Fotografów, swoich Klientów i Was wszystkich do tego, aby fototografie nie pozostawały wyłącznie na telefonach, laptopach czy profilach instagramowych. Mam w domu kilka albumów i pudełek ze zdjęciami, które odziedziczyłem po moich dziadkach, na niektórych nawet nie wiem kto jest, ale to są prawdziwe fotografie, takie nad którymi można się zatrzymać i zobaczyć przede wszystkim jak wyglądał świat 10, 30 czy 100 lat temu. Mam też odbitki z moich czasów szkolnych i późniejszych, również takie posiadacie prawda? To są fajne chwile, kiedy możemy powspominać Antka z 3b czy też przyjaciela z podwórka. Fotografie takie pod warunkiem, że są zrobione w dobrym labie fotograficznym potrafią przetrwać wiele lat i to jest też nasz “spadek”, który warto zostawić po sobie w szufladzie.

Drukowane zdjęcia mogą stanowić też prezent dla rodziny lub znajomych. Są to prezenty bezcenne, które napewno wywołają uśmiech u osoby obdarowanej.

Kochani.! Mam do Was apel.
Drukujcie i wywołujcie zdjęcia codzienności. Nie musicie być fotografami, uwieczniajcie życie swoimi smartfonami, ale nie pozostawiajcie ich na kartach pamięci. Warto stworzyć sobie Domową Galerię zdjęć na ścianie w pokoju gościnnym lub innym ważnym dla Was miejscu w domu.

Zachęcam do tworzenia własnych PROJEKTÓW:

  • Projekt 365 (codziennie jedno dowolne zdjęcie) – inspiracją może być moja Wspaniała koleżanka Karolina Wojaczek, która rozpoczęła wśród fotografów to wyzwanie. Polecam zajrzeć do Karoliny http://karolinawojaczek.com/https://www.facebook.com/KarolinaWojaczekPhotography/
  • Projekt dziecko – narodziła Wam się pociecha? Wykonajcie jedno zdjęcie dziennie przez pierwszy rok, zobaczycie jak rośnie jeśli zestawicie sobie takie zdjęcia w formie odbitek lub zrobicie fotoksiążkę. Możecie też fotografować dziecko np: każdego 1-go dnia miesiąca lub roku.
  • Projekt Małżeństwo – A gdyby tak raz w miesiącu lub raz w roku robić sobie bardzo podobne zdjęcie może nawet w tym samym miejscu? I wieszać kolejne wykonane zdjęcia na ścianie?
  • Projekt Dom – jeżeli budujecie dom lub remontujecie mieszkanie również ciekawym pomysłem jest zrobić sobie galerię przed i po. To pokazuje ile włożyliśmy pracy i jak zmieniało się otoczenie.
  • Projekt cokolwiek sobie wymyślicie – i tutaj mam do Was prośbę, wpiszcie w komentarzu poniżej posta swoje ciekawe projekty, może staną się one inspiracją dla innych. Wrzućcie też linka do swojej galerii z projektem jeśli takową już posiadacie.
    Z góry Wam za to dziękuję.

Po otrzymaniu albumów, nie mogłem się oprzeć temu, aby ich nie sfotografować.
Zerknijcie na świątecznę galerię i zobaczcie jak może wyglądać album zrobiony w PROFESJONALNYM Labie Fotograficznym.
A jeżeli zapragniecie mieć tego typu fotoalbum, odbitki lub inne materiały odezwijcie się do mnie.
Z ogromną przyjemnością wykonam dla Was projekt i zamówię przepiękne Fotoalbumy.

Album Fotoalbum Przemyslaw Szklarski 1001 O albumach i odbitkach | Dlaczego warto drukować zdjęcia?

Wyświetl cały post »»»

  • Zołza - Piękne napisane , cudowne albumyOdpowiedzAnuluj

  • Ania i Jacek - Rzadko wraca się do zdjęć, które czekają gdzieś na dysku. Za to do tych, które można wziąć w ręce – przynajmniej my – bardzo często 🙂 Czy to fotoalbum ślubny, czy fotoksiążki z wakacji czy stare albumy kieszeniowe – wszystkie przynoszą mega radość 🙂OdpowiedzAnuluj