Fotografia

Poniżej znajdziecie ofertę fotografii jakie wykonuje. Jeżeli macie specjalne życzenia, czy w mojej propozycji czegoś brakuje z chęcią o tym porozmawiam. Jestem otwarty na Wasze wszelkie sugestie. Zachęcam do spotkania na którym opowiem o swojej pracy, pokażę więcej pięknych fotografii i omówimy interesujące Was kwestie.

Fotografie otrzymujecie ode mnie w formie plików JPG w dużej rozdzielczości na pendrive lub DVD. Wszystkie zdjęcia, które Wam oddaję są poddane autorskiej obróbce oraz w razie potrzeby retuszowi. Końcowym efektem mojej pracy są materiały dodatkowe czyli Albumy, Fotoksiążki, Obrazy na płótnie itd.

Ponieważ bardzo ważne są dla mnie Wasze oczekiwania, napiszcie do mnie proszę o tym co Was interesuje, a prześlę Wam szczegółową ofertę.

—————————————————————

Portfolio reportaz do wyboru 1345 300x200 Fotografia

Reportaż Ślubny

Dzień ślubu, czyli jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Mogę być z Wami podczas całego dnia czyli od przygotowań do oczepin. Warto uwiecznić każdą chwilę tego dnia, aby po latach oglądając album móc je wspominać. Jeżeli jesteście zainteresowani i planujecie wesele dwudniowe wykonuję również zdjęcia na tzw. poprawinach.Fotografując staram się nie być reżyserem, a uczestnikiem. Zdjęcia wykonuję w formie reportażu, preferuję naturalne fotografie i wszędzie szukam emocji.

Reportaż ślubny może obejmować: Przygotowania u Panny Młodej oraz u Pana Młodego, Błogosławieństwo rodziców, Ceremonia zaślubin w kościele lub USC, Przyjęcie weselne, Zdjęcia grupowe, krótką sesję plenerową w dniu ślubu

—————————————————————

Plener Ślubny (kilka dni po ślubie lub w dniu ślubu)

Tego typu zdjęcia różnią się od zdjęć reportażowych wykonywanych w dniu ślubu. Główną zaletą jest to, że mamy na nie więcej czasu i możemy zaplanować tego typu sesję. Miejsce sesji jest uzależnione od Waszych oczekiwań i wspólnych możliwości, dlatego przed sesją rozmawiamy o tym jaki charakter i klimat sesji Was interesuje.

Zagraniczny Plener Ślubny

Jeżeli Waszym marzeniem jest zagraniczna podróż w niebanalne i piękne miejsce w dowolny zakątek świata i chcielibyście zabrać mnie ze sobą, aby to właśnie tam zrobić najpiękniejsze zdjęcia w Waszym życiu czyli Plenerową sesję zdjęciową jestem otwarty na wszelkie Wasze propozycje.

Do tej pory fotografowałem plenery ślubne w Irlandii północnej, na Sycylii, w Wielkiej Brytanii oraz na Islandii. W planach mam już kolejne plenery za granicą jeszcze w tym roku. A może Wy macie ochotę na świetną fotograficzną przygodę?

Karolina i Kamil plener 1021 2 1 300x200 Fotografia

—————————————————————

Fotograf Przemyslaw Szklarski 0015 300x200 Fotografia

Sesja zdjęciowa dla zakochanych

Niezależnie od tego czy jesteście po ślubie czy przed wykonuję również sesje zdjęciowe dla zakochanych i sesje narzeczeńskie. Tego typu sesja jest wspaniałą pamiątką i zarazem dobrą zabawą.

Sesja narzeczeńska może być również wspaniałym prezentem jako podziękowanie dla rodziców. Forma takiej sesji może się nieco różnić od sesji narzeczeńskiej, jednak to już od Was zależy w jaki sposób chcecie podziękować swoim rodzicom.

—————————————————————

Fotobudka “Fiku Miku na patyku”

W swojej ofercie mam również fotobudkę. Jest to świetna atrakcja dla wszystkich, którzy uwielbiają dobrą zabawę i kolorowe, szalone zdjęcia. Dysponuję dużą ilością gadżetów, okularów, masek itd. Fotobudka oferuje natychmiastowy wydruk zdjęć, które można wkleić np: do Księgi gości lub zachować sobie na pamiątkę. Wszystkie zdjęcia są dostępne również w wersji cyfrowej. Dla moich par młodych oferuję rabat na fotobudkę.

Wesele, imprezy firmowa, urodziny, Eventy, Studniówka, Kinder Bal to tylko niektóre wydarzenia na których Fotobudka “Fiku miku na patyku” sprawi, że zabawa będzie niezapomniana.
Tutaj przykładowa Galeria zdjęć z Fotobudki.

Fotobudka Oferta 300x200 Fotografia

—————————————————————

Chrzest 300x200 Fotografia

Sesje rodzinne, Chrzest, Komunia

Jestem obecny w Waszym życiu nie tylko przy okazji ślubu. Fotografuję również Wasze dzieciaki. Chrzest, roczek, komunia oraz wszelkie inne sesje rodzinne. Najwspanialszą pamiątką są albumy w których widać na zdjęciach jak się zmieniacie i jak dorastają Wasze dzieci. Sesje rodzinne możemy zrobić w dowolnym miejscu, u Was w domu, w plenerze lub studio fotograficznym.

—————————————————————

Sesje kobiece, sensualne, akty, metamorfoza

Jeżeli zawsze marzyłaś o tym, aby zrobić sesję dla siebie to może jest ten moment, aby to zrobić? Zastanów się jaka najbardziej sesja by Ci odpowiadała, w jakiej stylistyce oraz miejscu i skontaktuj się ze mną to ustalimy szczegóły. Sesję możemy zrobić w plenerze, studio lub innym klimatycznym miejscu. Podczas takich sesji jest obecna wizażystka, która wykona profesjonalny makijaż. Jak to się mówi raz się żyje. Skorzystaj i zrób coś dla siebie.

kobiece 300x200 Fotografia